Jesteś projektantem wnętrz i twoja głowa pełna jest oryginalnych i wyjątkowych pomysłów dotyczących aranżacji powierzonych Ci przestrzeni?

Zadbaj o to, aby w sytuacji gdy popełnisz błąd móc skupić się na projektowaniu a problemy scedować na profesjonalistów.

Skorzystaj z nowatorskiego rozwiązania ochrony ubezpieczeniowej przygotowanej na miarę Twoich potrzeb. Ubezpiecz się od skutków swoich błędów i projektuj dalej z pasją i bez obaw.

kontakt
Szybki kontakt:
+48 510 021 296
hestia

Broker ubezpieczeniowy z 25 letnim doświadczeniem, specjalizujący się w ubezpieczeniach zawodowych branży projektowej i budowlano inwestycyjnej. Aktualnie świadczy indywidualne usługi brokerskie około 220 pracowniom projektowym w Polsce i za granicą. Jest autorem warunków zawodowego ubezpieczenia dla Projektantów Wnętrz HESTIA PROJEKTANTOM.

www.rozek.pl
hestia

Grupę ERGO Hestia tworzą dwie spółki ubezpieczeniowe: STU ERGO Hestia SA, która jest wiceliderem w zakresie sprzedaży ubezpieczeń majątkowych w Polsce i STU na Życie ERGO Hestia SA, która zajmuje piątą lokatę w gronie ubezpieczycieli życiowych. Głównym akcjonariuszem Grupy jest międzynarodowy koncern ubezpieczeniowy ERGO Versicherungsgruppe, należący do największego reasekuratora, Munich Re. Spółki Grupy oferują ubezpieczenia dla klientów indywidualnych w zakresie ochrony majątku i życia, a także dla przemysłu oraz małego i średniego biznesu. Grupie zaufało ponad 2,4 miliona klientów indywidualnych oraz firm reprezentujących mały i średni biznes, a także największe korporacje.

Od 2011 roku ERGO Hestia kompleksowo ubezpiecza członków Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa.

www.ergohestia.pl
hestia

Polskie Centrum Architektury Wnętrz jest organizatorem wydarzeń branżowych, dostawcą e-narzędzi wspierających pracę architektów, projektantów i dekoratorów wnętrz jak również dostawcą narzędzi konsumenckich, wspomagających i ułatwiających proces urządzania wnętrza.
Szczegóły działalności PCAW na:

www.pcaw.pl

Rozwijaj swój biznes w profesjonalny sposób - legitymując się dedykowanym ubezpieczeniem.